Home / Krediler / İhtiyaç Kredisileri / Kuveyt Türk Kredi Başvurusu

Kuveyt Türk Kredi Başvurusu

Kuveyt Türk ile beğendiğiniz evi ve arabayı almak artık hayal değil. Web sayfasında ihtiyaçlarınıza en uygun krediyi seçerek hesaplama yaptırabilir, taksit tutarlarını öğrenebilirsiniz. 444 0 123 veya 0850 251 0123 ü arayarak ürün hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüketici kredisi için en yakın şubeye giderek başvuru formu doldurabilir veya Kuveyt Türk internet sitesinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Tüketici kredisi için gelir belgesini bankaya vermek zorunluluğu vardır. İşletmeler için de vergi levhasının ibrazı zorunludur.

İhtiyaç kredilerinde nüfus cüzdan fotokopisi, ücretli çalışanlar için maaş bordrosu veya onaylı iş yeri SSK bildirimi, son iki ayın kredi kartı ekstresi, son iki ayın ödenmiş bir faturası veya ikametgah kağıdı istenmektedir. Ev almayı düşünenlerin ilk başvurduğu kredilerden olan konut kredisi çekilecekse yine son iki aya ait kredi kartı ekstresi, son iki aya ait ödenmiş bir elektrik veya doğalgaz faturası ile tapu fotokopisi bankaya verilmek zorundadır.

Kuveyt Türk Kredi Hesaplama

kuveyt-turk-kredi

Kuveyt Türk Kredi seçenekleriyle müşterilerine en uygun kredi hesaplama ve başvurusunu yapma, Kuveyt Türk kredi sorgulama ve başvurulan kredinin sonucunu öğrenme hakkında detaylı bilgiler..

Araç almak isteyenler de araç kredisi ile arabalarına daha kolay sahip olmaktadırlar. Kuveyt Türk araç kredisi faiz oranlarını ve ödeme planını çekmek istediğiniz miktarı girerek hesaplattırabilir, ödeme planını çıkarttırabilirsiniz. Araç kredi başvuru formunu doldurduktan sonra gelir belgesi bankaya verilmelidir. Nüfus cüzdan fotokopisi, son iki aya ait kredi kartı ekstresi ve son iki aya ait ödenmiş bir fatura veya muhtardan alınan ikametgah kağıdını da banka isteyecektir. Bunlara araç ruhsat fotokopisini eklemeyi de unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Kredi Çekerken Nelere Dikkat Edilmeli başlıklı makalemizde ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

About Milliyet Finans

Check Also

Aynı Bankadan 3 Kredi Çekilir Mi

Kredim varken 3. kredi çekebilir miyim aynı bankadan veya farklı bankadan 3. kredi çekilebilir mi. Kredi varken üzerine başka kredi çekilebilir mi detaylı bilgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir