• %
 • %
 • %
 • %
 • BIST 100
  %
 • BITCOIN
  579723
  % 0,72
 • %
 • ETHEREUM
  35523
  % -1,20

İş Bankası Yatırım Hesabı

İş Bankası Yatırım Hesabı

İş Bankası yatırım hesabı açtırmak isteyen bir yatırımcının banka şubesine gidip başvuru yapması gerekmektedir. İş Bankasında birçok yatırım hesap seçeneği mevcuttur. Birikimlerinizi İş Bankasında değerlendirebilir, paranıza para katabilirsiniz. İş Bankasında maksimum hesap açtırabilir, hem vakitten kazanır hem de paranızı katlarsınız. Otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı öder diğer yandan da para biriktirirsiniz.

Fon biriktiren talimat vererek küçük tasarruflarınızı büyütebilir, geleceğe güvenle bakarsınız. Düzenli fon alım talimatı vererek paranızı büyütebilirsiniz. Acil nakit sistemi ANS ile bireysel yatırımcılar rahatlamıştır. Fon satışı ve fon bedellerinin hesaba geçişi esnasında nakit ihtiyacı banka tarafından karşılanmaktadır. Türkiye’de bir ilke imza atan İş Bankası, ‘üstü kalsın’ uygulaması ile kredi kartı ve yatırımı bulunan herkese alışverişlerinde tasarruf etmenin keyfini yaşatmaktadır.

İş Bankası Yatırım Hesabı Açma

is bankasi yatirim

Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi olan İş Bankası Yatırım Hesabı açmak için neler yapılmalı ve nasıl açılır, faiz oranları, kazandırım modelleri hakkında deyaylı bilgiler.

Üstü kalsın ile kredi kartı dönem borcu üste yuvarlanarak aradaki fark hesaba aktarılmaktadır. Aktarılan kısmın yatırım fonunda değerlendirilmesi banka tarafından sağlanabilmektedir. Alışverişlerde kredi kartına üstü kalsın talimatı verilerek tasarruf edilmektedir.

is-bankasi-musteri-hizmetlerine-nasil-baglanabilirim

İş Bankası kredi kartı seçilir, hesap özetinde toplam borcun yukarıya yuvarlanacağı rakam belirlenir hatta yatırım fonu alımı yapılacak yatırım hesabı da belirlenir. Üstü kalsın talimatı banka şubelerinden, internet şubelerinden ve 850 724 0 724 aranarak verilmektedir. Yatırım hesabı olarak altın da kullanılmakta, altın alım satımı yapılabilmektedir. İş bankası yatırım hesabı internetten, telefon şubelerinden, bankamatiklerden veya İşCep’ten yapılabilmektedir.