• %
 • %
 • %
 • %
 • BIST 100
  %
 • BITCOIN
  591838
  % 2,43
 • %
 • ETHEREUM
  36008
  % 0,28

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanabilirim

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanabilirim

İş Bankası bireysel ve ticari hizmet veren, Türkiye’nin en büyük özel bankasıdır. Rusya’da ve Almanya’da da şubeleri bulunmaktadır. 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk yönergeleriyle kurulmuş olup cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankasıdır. Türkiye’deki ilk ATM makinesini Türkiye İş Bankası kullandırmış ve bankamatik terimini de ilk kullanan banka olmuştur. 30 Haziran 2014 yılında 219.6 milyar TL aktif büyüklüğe ulaşan banka, The Banker dergisinin açıkladığı sıralamaya göre Dünya’nın en büyük 118. Bankasıdır. 26 ağustos 1924’te tek şube olarak kurulan İş Bankası, sekiz kişilik bir kadroyla işe başlamıştır. Bankacılığın yanı sıra ülkenin ihtiyaç duyduğu alanlarda yatırımlara girişen İş Bankası, şeker, cam, dokuma sektörlerinde yer almış; maden, liman, kömür gibi çok çeşitli alanlarda iştiraklere girişmiştir. Yurtdışında şube açan ilk Türk bankasıdır. 1980’lerden beri Türkiye İş Bankası, müşteri hizmet ve beklentilerini karşılayabilmek için Ar-ge ve teknolojik çalışmalarını devam ettiriyor.

İş Bankası Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanabilirim?

is bankasi yatirim hesabi nasıl açılır, is bankasi yatirim hesabi faiz oranları ve kazanımları nasıldır

is bankasi yatirim hesabi nasıl açılır, is bankasi yatirim hesabi faiz oranları ve kazanımları nasıldır

İnternet bankacılığı, telefon bankacılığı, cep bankacılığı gibi bir çok avantaj sağlayan İş Bankası her işlem için şubede beklemenize gerek olmadığını savunuyor ve müşterileri bu kolaylıkları kullanmaya davet ediyor. Kredi kartı ödemeleriniz, havale ve eft işlemleriniz, kart kayıp bildirimi gibi birçok işinizi buralardan beklemeden halledebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası müşteri temsilcisine direk görüşme yapabilmek için nasıl bağlanılır, müşteri hizmetlerine kolay bağlanabilmek için aradıktan sonra hangi yollar izlenir..

0850 724 0724 Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri iletişim numarasıdır. Bu numarayı arayarak bankanın müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.  Aradıktan sonra interaktif şifrenizi girmelisiniz. Görüşmek yapmak için 0’ı tuşlamalı, kartınızın kaybolduğu durumları bildirmek için 1’i, müşteri numarasını veya interaktif şifre kullanarak sisteme giriş yapmak için 2’yi, kart şifresi ya da kart numarasını kullanarak işlem yapmak istiyorsanız 3’ü, bankamatik ya da hesap numarası işlemleri yapmak için ise 4’ü tuşlayarak müşteri hizmetleriyle görüşüp sorunlarınızı hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.