• %
 • %
 • %
 • %
 • BIST 100
  %
 • BITCOIN
  322120
  % -0,88
 • %
 • ETHEREUM
  17640.39
  % -1,33

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanılır

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanılır

Garanti, tam adıyla Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1946 yılında Ankara’da kurulmuştur. 30 eylül 2014 tarihi itibari ile 107 milyar ABD dolarına ulaşan aktif büyüklüğü ile Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankasıdır. Kurumsal, ticari, bireysel, yatırım bankacılığı gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Banka aynı zamanda yurtiçi ve yurtdışında da şubeler kurarak entegre bir banka haline gelmiştir. Karlı ve sürdürülebilir büyüme stratejisine sahip bir bankadır. İnsan kaynağı ve teknolojik altyapıya sürekli yatırım yapar.

Garanti Bankası Telefon ile Nasıl Bağlanılır

Bankacılık hizmetlerinin en hızlı şekilde yapıldığı Garanti Bankası Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankasıdır. İnternet bankacılığı, telefon bankacılığı ve ATM hizmetlerini sürekli geliştiren Garanti Bankası müşteri işlemleri için şubesiz bankacılık anlayışını yaymaya gayret ediyor. Teknoloji çağında telefon bankacılığı, internet bankacılığı gibi nimetlerden faydalanmanız hem şubelerin, hem de sizlerin işlerini kolaylaştıracaktır. Müşteri hizmetlerini numarasını arayarak işlemlerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz. Bilgisayar operatörü telefonu açtığı zaman size bankanın verdiği hizmetleri söyleyecek ve konuşma ile müşteri temsilcisine bağlanmadan işlemlerinizi yapabilmenize olanak sağlıyor. Örneğin kredi kartı borcu öğrenme dediğiniz zaman sistem size direk kredi kartı borcunuzu, limitinizi, hesap kesim tarihleri, ekstre gönderimi vs. gibi bir çok bilgiyi aktarıyor. Örneğin şifre belirleme dediğiniz zaman direk kredi kartınızın şifresini belirleyebileceğiniz kısma aktarım sağlanıyor.

garanti bankasi ihtiyac kredisi fiaz oranları, garanti bankasi ihtiyac kredisi ne kadar, garanti bankasi ihtiyac kredisi faizler

garanti bankasi ihtiyac kredisi fiaz oranları, garanti bankasi ihtiyac kredisi ne kadar, garanti bankasi ihtiyac kredisi faizler

Garanti Bankası telefon bankacılığı ile bankacılık anlamında bir çok işlemi yapabiliyorsunuz. Fatura ödeme, havale, eft, kredi kartı limit artışı, kredi kartı kapatma, kredi kartı borcu ödeme vs.. gibi bir çok işlemler rahatlıkla yapılabiliyor. Ancak bazı işlemler şubeye gitmenizi gerektirebilir. Örneğin günlük para transfer limitiniz, ilk defa banka müşterisi oluyorsanız ve kartınızın akibetini öğrenecekseniz, 1 yıldan daha eski hesap hareketi veya kredi kartı ekstresi gibi işlemler de sadece şubeden yaptırabilirsiniz.

Garanti Bankası müşteri temsilcisine direk bağlanmak için ne yapmalı, Garanti müşteri hizmetlerine kolay bağlanma yolları nelerdir ve alo garanti şifresi nasıl alınır..

444 0 333 ya da 0850 222 0 333 numaralı telefon numarasını aradıktan sonra kayıp durumları için 0 basmanız kayıp dışında işlemler için konuşarak bağlanmanız lazım. Kayıp adımından bağlanıldığı zaman ve işleminiz kayıp/çalıntı veya şüpheli işlemler değilse müşteri temsilcisi işlemini yapamaz. Müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanabilmeniz için sesli yanıt sistemine ”Havale yapmak istiyorum” yada ”Para transferi” demeniz yeterli olacaktır. Dileriz yardımcı olabilmişizdir.