• %
 • %
 • %
 • %
 • BIST 100
  %
 • BITCOIN
  333268
  % -4,67
 • %
 • ETHEREUM
  18454.84
  % -9,56

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi çekmek isteyenler için cazip avantajları bulunan Garanti Bankası, nakit sıkıntısı çekenlerin imdadına yetişmektedir. Başvuru yapılan gün banka geri dönmekte ve başvurular banka tarafından değerlendirilmektedir. Garanti bankası dosya masrafları için çok düşük miktarlarda ücret talep etmekte, faiz oranlarının düşüklüğü ve vadelerin uzun olması ile de kredi sahibini düşünmektedir. Tüketicinin bütçesini sarsmadan uygun geri ödeme koşulları olan bankanın en uygun Garanti ihtiyaç kredisi menüsüne ulaşmak için kredi hesaplama yaptırılabilir.

garanti-bankasi-musteri-temsilcisine-nasil-baglanilir

İhtiyaç kredisini birçok amaç için veren Garanti Bankası eğitim, sağlık, tatil ve daha birçok konuda tüketicilerin ihtiyaçlarını uygun faiz oranları ile karşılamaktadır. Tüm bu seçeneklerden herhangi biri için kredi başvurusu yapmak isteyen biri Garanti Bankası’ndan gönül rahatlığı ile kredi çekebilir. Otomatik hesaplama menüsünde faiz oranını, aylık ödenmesi gereken miktarı, toplam ödenecek miktarı, dosya masrafını ve yıllık maliyet oranını görebilirsiniz.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

garanti kredi

garanti bankasi ihtiyac kredisi

Garanti Bankasından şubeye gitmeden artık kredi başvurusunda bulunulabiliyor. Garanti Bankası müşterisiyseniz ve internet şubesi kullanıyorsanız Başvurular adımından kredi başvurusunda bulunabilir ve ön onay alabilirsiniz. Garanti Bankası kredi başvurusunu telefon ile 444 0 335 arayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

avans-hesap-nedir

İhtiyaç kredisine başvuru yapmadan önce kimlik belgesini, bordro veya maaş yazısını, emekli iseniz emekli belgesini, şirket iseniz vergi levhanızı ve yıllık gelir vergisi beyannamesini, kira ve faiz geliri olanların gelirlerini belgelendirmesi, çiftçilik yapanlar için ise çiftçi belgesini bankaya sunmaları gerekmektedir. Bankalar tüm bu belgeleri kimlik doğrulama ve kredibiliteyi görmek için istemektedirler. Diğer bankalarla kıyaslandığında en uygun faiz oranlarını bulacağınız Garanti Bankası ihtiyaç kredisi için bankanın sitesinde tüm hesaplamaları yaptırabilir, bütçeniz için en uygun krediyi seçebilirsiniz.