• %
 • %
 • %
 • %
 • BIST 100
  %
 • BITCOIN
  334980
  % -4,36
 • %
 • ETHEREUM
  18659.36
  % -8,52

Finansbank Enpara Nedir

Finansbank Enpara Nedir

Finansbank Enpara.com 2012 yılında kurulan, her türlü hizmetini sadece internet üzerinden sunan Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankası olarak birçok müşteriye sahiptir. Bireysel bankacılık uygulaması olan Enpara ile Bankaya gitmeden birçok banka işlemlerini yapabilir, EFT/ havale ve hesap işletim ücreti ödemezsiniz. Birikim yapanlara ve birikimlerini değerlendirmek isteyenlere yüksek mevduat faiz oranları ile nakit ihtiyaçlarında avantajlı kredi faiz oranları uygular.

Ofis bazlı çalışmayan enpara uygulaması, şubesi olan bankaların kira, elektrik, su, doğalgaz, temizlik ve her türlü giderine karşın hiçbir masrafı olmamakta ve buradan kazandığı avantajı müşterileri ile paylaşmaktadır. Şubeye gitmeden kredi çekebilir, kredinizi kapatabilir, kayıp veya çalıntı bildirimlerinizi yapabilir, kısaca her şeyi dijital ortamda halledebilirsiniz. Cep telefonları, internet ve ATM’lerin yeterli olduğu enpara uygulamasında 30 saniyede müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Enpara.com Nedir?

enpara-nedir

Enpara.com Finansbank alternatif bankacılık anlayışı ile internet şubesi aracılığıyla müşterilerine masrafsız bankacılık hizmeti sunmaktadır. Finansbank Enpara.com giriş yaparak bir çok bankacılık hizmetini ücretsiz alabilirsiniz.

Finansbank’ın web sayfasından başvuru yapabilir, enpara müşterisi olabilirsiniz. Yetkililer sizleri ziyaret ederek tüm işlemlerinizi evinizden, işyerinizden ya da nerden istenirse oradan yapmanızı sağlayacaktır. Ofisi olmayan ana Finansbank bünyesinde çalışan enpara uygulaması, Finansbank’ın sağladığı tüm güvenceleri sağlamakta, tüm bankaların tabi olduğu kanun, düzenleme ve denetimlere tabi olmaktadır. Hiçbir ürün ve işlem için bankaya gitmenize gerek kalmayacak, cep telefonunuzdan veya ATM’lerden işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Enpara başvurunuzdan sonra 15 gün içinde kayıt bilgilerinizdeki yapmak istediğiniz herhangi bir değişikliği Finansbank enpara.com’a bildirmek zorunludur.