• %
 • %
 • %
 • %
 • BIST 100
  %
 • BITCOIN
  681875
  % 1,68
 • %
 • ETHEREUM
  51371
  % 1,92

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartınız yok ve bir kredi kartı almak istiyorsanız, öncelikle hesabınızın olduğu bir bankadan kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kartları fazla nakit taşıma riskini ortadan kaldırmakta, birçok sektörde kredi kartına taksit avantajı nedeni ile çok cazip hale gelmektedir. Çoğu zaman kredi kartları insanların imdadına yetişmekte, hatta kredi kartının zorunlu olduğu internet alışverişleri gibi alışverişler de yapılmaktadır. Kredi kartı başvurusu yapan müşterilerin taleplerini inceleyen banka, kredi notu ve gelir düzeyi araştırması yatıktan sonra kredi kartına onay verir ya da vermez.

En kolay kredi kartı veren bankaları merak ediyorsanız, aslında kredi notu iyi olan herkese tüm bankalar kredi kartı vermektedir. Gelir düzeyiniz ve yaşınız da kredi kartı almaya müsaitse, hangi bankaya giderseniz gidin kredi kartı alabilmektesiniz. İncelemeler neticesinde banka, kredi puanınızı ve gelir düzeyinizi yeterli gördüğünde sizlere kredi kartı verecektir. Kredi kartı borcunu rahat ödeyebilecek durumda olan herkese bankalar kart vermek isteyeceklerdir.

aninda-kredi-karti-veren-bankalar

Türkiye’de kredi kartı verme olayı daha fazla risk alınabildiğinden bankalar tarafından daha rahat verilmektedir. Kredi risk raporunun puanları yüksek olmasa da kredi kartı talep edene verilmektedir. Düzenli bir geliri olan ve kredi puanı yüksek olan herkes tüm bankalardan kredi kartı alabilmektedir. Önemli olan gelirin yüksekliği değil, düzenli gelirin olmasıdır. Bankalar kredi kartı limitlerini gelire göre ayarladıklarından yüksek gelir değil, düzenli gelir önemlidir.

En Kolay Kredi Kartı Nasıl Alınır?

en kolay kredi karti

Bunların yanı sıra eğer ki kredi notunuz düşükse ve hatta riskli müşteri durumundaysanız yine kredi kartı alabilme imkanınız bulunmakta. Bankaya almak istediğiniz kredi kartı limiti kadar vadesiz hesaba para yatırır ve kredi kartı limitine karşılık bloke ettirirseniz böylelikle kredi kartı almanızda hiçbir engel kalmayacaktır. Yine de her banka bu şekilde kredi kartı vermeyi tercih etmeyebilir. Bu yöntem bankanın kendi inisiyatifindedir. Ancak özel bankalar bu yönteme daha sıcak baktığını ve tercihinizin ilk öncelikle özel bankalardan yana olmasını tavsiye ederiz.