Home / Bankalar / Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin

Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin

Kredi çekimi son derece kolaydır. Bunun en kolay yanı ise kişilerin çekememiş olduğu tüm kredilerin çekimi için hizmet alım ağının genişletilmiş olmasıdır. Biz kredinizi çekelim siz ödeyin hizmeti dâhilinde ise sizlere sayısını uzun soluklu olarak arttıran kurumlar bu hizmeti sağlayacaktır. Sizler için olması gereken her türlü alım noktalarına da ayrıca yardımcı olmaktadır. Dünyanın hemen her yerinde kredi olanakları kısıtlanmış insanlar vardır. Bunların yardımına ise onların adına kredi çeken kuruluşlar bulunacaktır. Bu durumda kesintilerin olması ihtimali de mümkündür. Bu nedenle kredi çekimini zorlaştıran adımların bulunması da mümkündür.

Eğer ki bankalarda kredi siciliniz kötü ve kredi çekemiyorsanız bu tarz aracıları tercih edebilirsiniz. Bu şekilde sizin için kredi çekip bankaya kredi çeken tarafın borçlanıp borcunu ise aracı kuruma komisyon dahilinde sizin ödemenize aracılık eden firmalardır. Ne kadar yasaldır tabi ki tartışılır ancak acil paraya ihtiyacınız varsa ve başka acil para kaynağı bulamıyorsanız tercih edebilirsiniz.

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin

Kredi Nasıl Çıkartılır?

Biz kredinizi çekelim siz ödeyin olarak iletilen tüm taleplere kredi ihtiyacı olan kişiler hizmet almacadır. Bunun en temel nedeni ise insanların acil bir nakit para ihtiyacıdır. Bu hizmeti veren kişiler veya kurumlar ise alanında her türlü hizmeti komisyon bedelleri ile ödemektedir. Bankalara kayıtlı olan borçlu sayısında önemli bir düşüş sağlanmasında etkili olması nedeniyle kuruluşlarında sizlerden belirli şartları olacaktır. Bununu ödenmekte zorlanılan noktalara ulaşması adına ise çözüm önerisi sunmak adına sizlere yardımcı olunacaktır.

Ayrıca kredi çekemiyorsanız eğer bu konuyla ilgili kredi çekmenize aracılık yapan yerleri  tercih etmek yerine neden kredi çekemediğinizi detaylıca incelemenizde ve bu alanlarda iyileştirme yapmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Çünkü bankalardan kredi alamıyorsanız kredi notu büyük olasılıkla düşüktür. Kredi çekemiyorum ne yapmalıyım yazısını okursanız detaylı bilgi alabilirsiniz.

kredi-cekemiyorum-ne-yapmaliyim

Kredi çekimi artık eskisi kadar zor olmayacaktır. Sizin belirli sebeplerden dolayı çekemediğiniz kredileri biz kredinizi çekelim siz ödeyin yöntemi ile ödemeniz mümkün olacaktır. Bu şekilde kredi ödenmesi durumunda yardımcı olunmakta ve banka kayıtlarının rahatlıkla ödenmesinin yapılması mümkün olmaktadır. Size etkili bir ödeme yapılması ile işlemleriniz hallolmuş olacaktır.

Bankalarda kredi alamayanlar için aracı olarak kredi çıkartan firmalar ve komisyonla kredi veren yerler Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin çağrısıyla kredi çekemeyenlere kredi aracılık hizmeti sunmakta.

Ayrıca bankacılık siciliniz kötüyse ve bu nedenden dolayı kredi ve kredi kartı alamıyorsanız bununla ilgili kredi affı yazımıza göz atabilirsiniz.

kredi-sicil-affi

Bu konuyla ilgili ne kadar kredi çekmek istediğiniz ile ilgili ve bankalardan nasıl bir sonuç aldığınızı yorumda bizlere bildirin uzman bankacılar sorularınıza yanıt versin. Not; Kredinizi biz çekelim siz ödeyin hizmetini milliyetfinans.com sağlamamaktadır ve aracılık etmemektedir. Bu konu sadece kredi başvurularınız ile ilgili aldığınız olumsuz yanıtları nasıl giderebilirsiniz yada çözüm olarak neler yapmalısınız gibi sorularınızı yorumda belirtip uzman bankacılar tarafından çözüm oluşturmak amaçlı bir konudur.

Bir önceki yazımız olan Hibe Kredisi Nasıl Alınır ve Stratejileri Nelerdir başlıklı makalemizde devletten hibe kredi nasıl alınır, hibe ve hibe kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

About Milliyet Finans

Check Also

Kredi Kartı Dolandırıcılığı Mağdurları Ne Yapmalı

Kredi Kartı Dolandırıcılığında yapılması gerekenler ve itiraz nasıl edilir. Kredi kartı dolandırıcılığında banka sorumlulukları neler ve para iadesi süresi nedir?

77 comments

 1. 10.000 TL İHTİYACIM VAR. ANKARA levent.EMEKLİYİM. ACİL PARA İÇİN ARARSANIZ SEVİNİRİM

  • Milliyet Finans

   Merhaba Levent Bey, şuan için bankalara mevcut borcunuz var mı detaylı bilgi verebilir misiniz? mail ile size dönüş sağlanacaktır.

 2. Recai Güzeliş

  Selam 20.000 tl kredi ihtiyacım var sizden temin edebilirmiyim?

  • Milliyet Finans

   Recai Bey merhaba, biz kredi kullandırmıyoruz ancak bankalara mevcut durumunuz hakkında bilgi verebilirseniz size nasıl kredi çekebileceğiniz konusunda yardımcı olabiliriz.

   • slm kredi lazımdı yardımcı olurmusunuz

    • Milliyet Finans

     Merhaba ihsan bey, kredi talebinizle ilgili ne kadar ihtiyacınız olduğunu, mevcut gelir ve çalışma şeklinizi söylerseniz nasıl kredi çekeceğiniz konusunda yardımcı olmaya çalışırız.

 3. merhaba acil ameliyat için 100.000 tl’ye ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

  • Milliyet Finans

   Merhaba, biz kredi temini yapmıyoruz ancak bankalarda ki mevcut durumunuzu bize bildirirseniz size nasıl kredi çekebileceğiniz konusunda yardımcı olabiliriz.

 4. necahattin ku*** 0530 8*****6 bankalarla sorunum yok ararsanız sevinirim 40000 tl 36 ay

  • Milliyet Finans

   Necahattin bey merhaba, kredi skorunuz ne kadar ve aylık geliriniz nedir detaylı bilgi verebilir misiniz?

 5. 28.000 TL ye ihtiyacım var. aylık 2.000 tl ödeme yapabilirim. Acil yardımcı olur musunuz

  • Milliyet Finans

   Merhaba, aylık gelir bilgileriniz ve çalışma bilgileriniz hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz?

 6. mrb konut kredisi kullanmak istiyorum sadece gecikmelerim var kkb düşük vergi mukellefiyimyardımcı olursanız sevinirim 05073

  • Milliyet Finans

   Hakan bey merhaba, konut kredisinde gecikmelerinizi gidermeden kredi kullanamazsınız. Öncelikle gecikmelerinizi giderin ardından 2 ay düzenli ödeme yaptıktan sonra konut kredisi kullanabilirsiniz. Kredi skoru konut kredisi çekmenizde çok yüksek olmasına gerek yok, zaten konut hipotekli olacağı için 1-2 ay düzenli ödeme yapın yeterli olacaktır.

 7. Merabalar 15.000 TL ye acil ihtiyacim var calismiyorum yardimci olurmsunuz

  • Milliyet Finans

   Caner Bey merhaba, kredi çekebilmeniz için en az 6 aydır çalışıyor olmanız lazım yada bankaya gösterebileceğiniz bir teminatınız olması gerekiyor. Varsa böyle bir durumunuz bildirin yardımcı olmaya çalışalım.

 8. Merhaba 25000 tl ye ihtiyacım var aylık net gelir 3000 hemşireyim

  • Milliyet Finans

   Merhaba Hemşire, 25bin TL çekebilirsiniz, herhangi bir bankaya başvurmanız durumunda kredi çıkar size. Başka bir sorun varsa yada bankalar ile ilgili bir problem varsa bize detaylı bilgi verin inceleyip size yol gösterelim.

 9. Merhabalar esnafım iş yerim var bi kişi yüzünden kkb puanım düşmüş kredi çekemiyorum malesef 25 bin tl paraya ihtiyacım var mevcut olup ödediğim bi kredimde var şuan ödemelerinde aksaklık olmadı hiç iyi günler dilerim

  • Milliyet Finans

   İsmail Bey merhaba, kredi çekebilmek için ödemelerde gecikme olmaması gerekiyor. Sizin kkb skorunuz neden ve nasıl düştü detaylı bilgi verebilir misiniz?

 10. meraba benim çok acil 20000bin tly ihtiyacım var yardımcı olabilirmısınız..

  • Milliyet Finans

   Merhaba, çalışma ve gelir bilgileriniz söyleyebilir misiniz? Kredi çekiminiz hk bilgi aktaralım.

   • kamuda büyükşehir belediyesinde çalışmaktayım .maaşım 3250 tl dir acil dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 11. Acil 30.000bine ihtiyacim var

 12. 12 tl krediye ihtiyacım var kredi notum düşük olduğu için kredi çekemiyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim.

 13. ABDULLAH ÇA***

  merhaba ben kuşadasında oturuyorum bankalarla problemim var ancak çalışıyorum maaşımda haciz var yardımcı olabilirmisiniz tel 0535 ABDULLAH Ç

  • Milliyet Finans

   Abdullah bey merhaba, bankalar ile nasıl bir probleminiz var? Mevcut ödemeye devam ettiğiniz bir krediniz var mı? Maaşınıza haciz neye istinaden kondu detaylı bilgi verebilir misiniz?

 14. Merhaba 2015 yılındaki bir gecikmemden dolayı şu anda maaşımı aldığım bankadan bile kredi alamıyorum güncel herhangi bir gecikmem yok 1200 puanım var akbank ta 3000 tl limitli garantide 500 tl limitli ek hesaplarım var düzenli ödeniyor, bana yardımcı olabilirmisiniz.

  • Milliyet Finans

   Cihan bey kredi notunuz gayet iyi, çalışma şekliniz ve aylık geliriniz hakkında bilgi verebilri misiniz? Ayrıca avans hesaplarınızı her ayın sonunda muhakkak artıya çıkartmanız gerekiyor ekside kalarak bir sonraki aya geçmemesi lazım. Başka bankadan kredi çekmeyi denediniz mi?

 15. Mrb acil 50 bin tl ihtiyacım vr bankalara borcu vr sicilim bozuk kredi alamıyorum yardimci olabilirmisnz

 16. merhaba acil 12.000 liraya ihtiyacım var

 17. 7500 tl nakite ihtiyacım var aylık gelirim 1.750. acil yardımcı olabilir misiniz

 18. Öğrenciyim çok yüklü değil 4000 liraya ihtiyacım var zor biliyorum ama çarem YÖK başka

 19. Krediye ihtiyaç var

 20. devlet memuruyum kredi çekemiyorum aylık 4000 gelirim var parça parça 30000 kredi ve kart borçlarım var bunları kapatmam için bana yardımcı olur musunuz

 21. 2 tane mevcut kredim var toplam borcu 8000 tl
  30000 tl cekmek istiyorum dugunum icin 2000 2500 aylik net gelirim var yardimci olurmusunuz

 22. Puanım 1133 telefon için icra takibi başlamış bunu Yen’i kapattım başvurum çok

 23. Merhabalar benim 10.000 TL acil nakite ihtiyacım var banka puanım 1200 fakat bankalar daha öncesinde borcumu yapilandirdigim için şuan problem çıkartıyorlar nasıl halledebilirim ?

 24. Acil 15.000 tl ihtiyacım var esnafım

 25. mrb acil 20000 tl ye ihtiyacım var hiç borcum yok hepsini yeni kapattım bu yüzden kredi çekemiyorum öğretmenim aylık gelirim 4400

 26. Mrb takipte kredim var bana kredi cikarmi aylik gekirim 2000tl

 27. Net maasım 3.150 fakat sicilim kötü 8 bin civarı trafik cezam var 20 yıldır kendi aile sirketimizde calisiyorum fakat kredi cekemiyorum ayni firmada ayni süredir sgk lıyım

  • Milliyet Finans

   Mustafa bey merhaba,

   Şirket üzerinden sigortanız asgari ücret olarak mı gösteriliyor? Çünkü genelde aile şirketlerinde maaşınız yüksek olsa dahi sigorta asgari ücretten gösterilebiliyor. Eğer asgari üzerinden gözüküyorsa bu kredi çekmeniz için sorun olacaktır bu durumu belirtirseniz çözüm gösterebiliriz. Diğer türlü 3150TL net gelire istinaden bankalardan maksimum başka ödediğiniz krediniz yoksa 2100TL aylık ödemeli kredi alabilrsiniz. Bu durumda en fazla 70.000TL 48 vade ile kredi kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Trafik cezasını devletin yeni yapılandırma kanununa göre yapılandırıp bir taksit öderseniz bankalarda sorun kalmaz.

 28. Merhaba15000tl acil ihtiyacım var emekli polis im kredikartı takibinden dolayı red cevabı aldım alabilirmiyim.mail adresim yoktur kullanmıyorum.

  • Milliyet Finans

   Mustafa bey merhaba, talep ettiğiniz rakam mevcut gelirinize göre olumsuz yanıt alabileceğiniz bir rakam değil. Ancak bankalar mevcutta ödemediğiniz bir borcunuz varsa gelir ve skor puanınıza bakmaksızın başvurunuza olumsuz cevap verir. Bu durumda kredi kullanmak istediğiniz bankaya kredi kartı borcu kapatmak için kredi kullanmak istiyorum diyebilirsiniz. Yada kredi kartı borcunuz eğer çok fazla değilse başka bir şekilde kredi kartı borcunu ödeyip 1-2 ay ay diğer ödemelerinizi düzenli yapıp maaş bankanıza 2 tane fatura otomatik ödeme talimatı verip skorunuzu düzeltip tekrar kredi kullanabilirsiniz. İlk olarak kredi kartı borcu kapatmak için kredi başvurusunda bulunacağınızı söyleyin.

 29. kredi notum düşük hiç bir şekilde kullanamıyorum yardımcı olabilirmisiniz

 30. Izmirden yaziorum 15000tl ve uzeri komisyonla on odeme istemeden bu isi varsa acil donus yapabilirmi

 31. Merhaba kredi çekmekle ilgili size ulaşabileceğim mail adresi yada telefon numarası iletebilir misiniz. 20.000- 30.000 arasında firma sahibi olarak kredi çekmek istiyorum. Yardımınızı rica ederim.

 32. Merhaba ben uzman çavuşum kredi kartım yüzünden kredi çekemiyorum kredi kartımı kapatmak için 18.000 bin lazım yardım ci olurmusunuz maaşım 5000 bni buluyor ama kredi kartım yüzünden hesabim bloke oldu yardımcı olurmusunuz

 33. merhaba 4-5aydir kredilerm aksamakta is degisiklogi yuzunden 3adet kredim var ama benim toparlanmam iicin 5bin yeterli bana yapilandirmam var oyuzden bankalar krddi vermiyor ustune bide gec odemelrim oldu nasil yardimci olursunuz

 34. İyi günler esnafim bankalara borcum yok sikorum düşük gelir belgesi sunarım yardımcı olur saniz sevinirim teşekkürler 50 bin TL’ye ihtiyacım var

 35. bana fazla değil 3000 lazım ne kredi kartımvar nedebankalara borcumamabana kredi vermiyorlar yardımcı olun

 36. İyi günler 15 bin tl krediye ihtiyacım var sigortalı işte calısıyorum gelir belgesi gösterebilirim 1400 tl daha önce hiçbir kredi çekmedim ve borcum yoktur lütfen iletişime geçin acil bir konu var

 37. Merhaba acil kredi lazım yardımcı olurmusubuz

 38. Merhaba esnafım acil olarak 20.000 TL’ye ihtiyacım var aylık 1000 tl ödeyebilirim.

 39. Merhaba ben 10000 TL kredi kullanmak istiyorum, ama avukatlık durumum olmuştu ve bu yaklaşık 7 ay önce kapattım, şimdi nasıl kredi cekebilirim

 40. Komisyonla kredi istıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 41. Acil 80.000 tl ye ihtiyacim var. Is yerim var aylik gelirim 8.000 tl ankarada.

 42. Benim 40000tl kredılazım araba alıcam ve cok acil

 43. iyi günler ben 10 bin kredi çekmek istiyordum ancak banka sorunlarım nedeniyle çekemiyordum, sagolsun enes bey çok yardımcı oldu buradan ona teşekkür etmek istiyorum.

 44. merhaba ;

  kredi puanım1274 10000 tl krediye ihtiyacım var. ancak bankam vermiyor. yardımcı olabilir misiniz ?

 45. iyi günler özel sektörde ücretli çalışıyorum 1.5 yıldır 30000 bin tl ihtiyaç kredisine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 46. Mrb iki kredi ve kredi kartı borcum var 15000 tl ye ihtiyacım var komisyon neyse veririm yardımcı olabilirmisiniz

 47. Merhaba
  Acil kredi lazım 30 bin tl
  Kredim var ödediğim kredi kartı borcum var
  Ödemelerimi toparlamak için senet ile kredi lazım
  İletişime geçerseniz sevinirim.

 48. Merhaba sigortam yok kendim ev hanımıyım ve evde kurdale ile düğün ve nişan için süs eşyaları ve hediyelikler yapıp satıyorum. Aylık en az 1500 tl gelir elde ediyorum. Kredi çekmem lazım düğünüm için ancak bankalar kredi vermiyor yardımcı olablirmsnz

 49. Kirmizi kalem.yedim kredi cekemiyorum acil 20000 bin lazim aylik net gelir 3000 bin

 50. Merhaba mail olarak dönüş yaparmısınız rica etsem

 51. 2014 DE AVUKATLIK OLDUM KAPATTIM YALNIZ 5 YIL DOLMASI GEREKİR DEDİLER O YÜZDEN BANKALARDAN ALAMIYORUM BİR ÇOK ARACI KURUM DENEDİ MAALESEF OLMADI YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir