• %
 • %
 • %
 • %
 • BIST 100
  %
 • BITCOIN
  334465
  % -4,27
 • %
 • ETHEREUM
  18489.47
  % -9,27

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

Günümüzde kredi kartları birçok kişinin cüzdanında bulunmaktadır ve neredeyse nakit para yerine geçmeyi başarmıştır. Kredi kartının kullanımı nakit paraya göre daha kolaydır. Yer kaplamaz, çaldırma kaybolma gibi durumlarda hemen bankanın müşteri hizmetlerini arayarak kartı iptal ettirme ve parayı güvene alma, taksit, ekstre erteleme, para yerine harcanabilen puanlar kredi kartlarını toplumun gözü önünde daha çekici kılmıştır.

Bankalar da kredi kartı vermek konusunda eskisi kadar zorluk çıkartmamakta, hatta bu durum işlerine bile gelmektedir. Çünkü ne kadar çok müşteriye ulaşırlarsa bankalar kendi aralarında rekabeti o kadar güçlendirirler. Ancak bu durum müşterinin aleyhine dönüşebiliyor çoğu zaman. Birkaç bankadan kredi kartına sahip müşteriler artık hesaplarının asgari ücretlerini bile ödemekte zorlanıyor, bir karttan nakit çekip ötekileri ödemekten başka bir çare bulamıyorlar. Bu durum da kredi puanlarını düşürüp bankalarla aralarındaki ilişkiyi iyice zayıflatıyor.

ogrenciye kredi karti veren bankalar hangileridir, üniversite öğrencilerine kredi kartı veren bankalar

ogrenciye kredi karti veren bankalar hangileridir, üniversite öğrencilerine kredi kartı veren bankalar

İstatistiklere göre kartı en hızlı şekilde veren bankalar HSBC, Ziraat Bankası ve Garanti Bankası’dır. Ancak bu sıralamaların başında HSBC bankası gelmektedir, yalnız yıllık kart bedeli diğer bankalara göre daha yüksektir. Çoğu banka zaten kredi kartlarını müşterilerine en fazla iki hafta içinde ulaştırıyor. Buradaki etken bankadan sonra kurye hizmeti olabiliyor. Evde olmadığınız bir gün kurye size ulaşınca, şahsi imzanız olmadığı için kart kargo şubesine dönüyor, oradan da alınamadığı takdirde kart bankaya geri yollanıyor. Yani kartı bekleme sürecinde evde olmakta fayda var.

en kolay kredi karti veren bankalar hangileri, kredi kartı en kolay nasıl alınır?

en kolay kredi karti veren bankalar hangileri, kredi kartı en kolay nasıl alınır?

Kredi kartının kurye ile doğru adrese yönlendirmesi kredi kartının size ulaşma süresi ile doğru orantılıdır. Kartınızı ev adresinize yönlendiriyorsanız muhakkak mesai saatleri içerisinde evde olmanız gerekiyor. Çünkü kuryeler de diğer çalışan kesimler gibi mesai saatleri içerisinde çalışıyor ve dağıtım yapıyorlar. Bunun yanı sıra eğer iş adresinize yönlendirdiyseniz iş yerinizin merkezi bir yerde ve adresinin belirgin ve kolay bulunur bir yer olması lazım. Eğer iş adresiniz şehrin dışında ve ulaşımı zor yada girilmesi mümkün olmayan bir yer ise iş adresinize kart yönlendirmeniz doğru olmayacaktır. Bu tip durumlarda en kolay ve en hızlı gönderim şekli banka şubesi olacaktır. Çünkü banka şubeleri hem adresleri merkezi yerde hem de ulaşılabilirliği kolay olacağından kurye hızlı bir şekilde teslimatını gerçekleştirebilir.

kredi-karti-kullanirken-nelere-dikkat-etmeliyiz

En kolay kredi kartı veren banka hangileri, anında kredi kartı basımı yapan banka ve şubeler, kısa sürede kredi kartı hangi bankadan nasıl alabilirim yöntemleri neler..

En hızlı kredi kartını en çok ilişiğinizin bulunduğu ve maaşınızı aldığınız bankalardan alabilirsiniz. Başvurunuzu bu şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız şubeye gitmeniz yeterli olacaktır. Maaş aldığınız banka sizin para akıbetinizi zaten bildiğinden en hızlı kart onayını da onlar çıkaracaktır. Ve bu kartın normal şartlarda elimizi geçmesi gereken süre genel olarak 10 gündür.