• %
 • %
 • %
 • %
 • BIST 100
  %
 • BITCOIN
  323547
  % -0,56
 • %
 • ETHEREUM
  17785.89
  % -0,78

Akbank Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Akbank Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Akbank müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak istiyorsanız ilk önce 444 25 25’i veya 0850 222 2525’i aramalısınız. Karşınıza birçok numara ve alternatifi anlatan tele sekreter çıkacaktır. Bazen tüm bu numaraları dinlerken insan hangi tuşla hangi servise bağlanabileceğini unutmakta, özellikle müşteri temsilcisine bağlanmak sorun olmaktadır. Siz de bu sorunları sık-sık yaşıyorsanız vereceğimiz bilgiler işinizi kolaylaştıracaktır. Zaman kaybetmeden müşteri temsilcisine bağlanacak, banka işlemlerinizi yapabileceksiniz.

Akbank müşteri temsilcisine bağlanmakta sıkıtı yaşıyor, rakamları tuşlamaktan bıkıyorsanız sizlere en kestirme müşteri temsilcisine bağlanma yolunu göstereceğiz. 444 00 72’yi tuşlayın ver direkt Akbank müşteri temsilcisine bağlanın. Ya da 444 25 25’i aradınız ve müşteri temsilcisi ile konuşmak istiyorsunuz. O zaman önce 2 tuşuna basın ve TC kimlik numaranızı cep telefonunuzdan girin. Daha sonra Neo kart şifreniz istenecektir. Bu nedenle kartınızı hazırlayın ve kart şifrenizi istendiğinde girin.

Akbank Direkt Müşteri Hizmetleri

akbank musteri temsilcisi

Akbank direkt müşteri hizmetleri numarası ve müşteri hizmetlerine en kolay nasıl bağlacağınız ile ilgili detaylı bilgi. Akbank müşteri temsilcisine direk bağlanmak için izlenmesi gerek yol nedir?

Karşı taraftaki ses adınızı söylediği anda 9 tuşuna basın. Daha sonra müşteri temsilcisine direkt ulaşmak için 1, 2 ve 0 tuşlarına arka arkaya basmanız gerekmektedir. Sonrasında müşteri temsilcisine bağlanacaksınız. Diğer bir yöntem de 444 25 25’i aradıktan sonra 2, 1 ve 0 tuşlarına sırayla basılmasıdır. 2 tuşu bankacılık işlemleri menüsüdür. Sonra TC kimlik no ve kart şifresi girilir. Ardından 1 tuşuna basıldıktan sonra karşı tarafı dinlemeye gerek kalmadan 0 tuşlanır. Böylece direkt müşteri temsilcisine bağlanır. 2-1-0 sıralamasına göre tuşlama yaptığınızda direkt müşteri temsilcisi karşınıza çıkıyor ve banka ile ilgili işlemlerinizi hallediyorsunuz.